ימי הולדתאתם זוכרים פעם שיום הולדת היה עוגה, נרות, כיסא וכמה חברים? ההורים משקיענים הכינו חפש את המטמון, וזהו. כל כך פשוט. היום כבר יש מפעיל, ואטרקציות ותחרות של מי הכי יפה. אז די, מספיק. לכולנו הרי זה נמאס. המטרה של הבלוג היא להביא רעיונות קצת אחרים לימי הולדת. יותר פשוטים, יצירתיים ובעיקר לגמרי home made. מתכונים של עוגות, רעיונות לקישוט, להפעלות. אפשר לקחת אחד לאחד, אפשר לקבל השראה. המטרה -כמה שיותר זול, קל, נעים. להוריד את הרעש, להגביר את השמחה, את החברות.
והעיקר שיהיה במזל!

יום חמישי, 20 בדצמבר 2012

מקפצים בשלוליות

ביום שבת יונתן האחיין המתוק שלי חגג יום הולדת שלוש. הימים לפני היו גשומים כל כך שאימא שלו שהיא גם אחותי לא ידעה מה לעשות. בסוף הוחלט על יום הולדת שלוליות. הילדים קיבלו הודעה לבוא עם מגפיים (בדיעבד היה צריך להגיד להביא גם מכנסיים להחלפה). בסוף מזל האוויר היה נפלא, אבל השלוליות עדיין מילאו את העיר.
כל הילדים הכינו פיצות (ראו פוסט פיצות נפרד) ובזמן שהן היו בתנור יצאו כל הילדים עם אבא גיל (לא זה מהחומוס) לטיול שלוליות וחזרו שמחים ורטובים.
לצערי לא היאנחנו חגגנו לו לחוד בחוג המשפחה ולכן אין תמונות, אז במקום אני שמה תמונה של עמוס, אחיין אחד מתוק שלי, קופץ באותה שעה בדיוק בטבעון הרחוקה.
חורף שמח!אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה